Pilarki łańcuchowe STIHL

Pilarka spalinowa MS 400 C-M Pilarka spalinowa MS 400 C-M
Producent: STIHL
Cena:

5 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pilarka MS 881 Pilarka MS 881
Producent: STIHL
Cena:

8 899,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pilarka MSA 120 C-B, z AK 20 i AL 101 Pilarka MSA 120 C-B, z AK 20 i AL 101
Producent: STIHL
Cena:

2 099,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pilarka MSA 140 C-B Pilarka MSA 140 C-B
Producent: STIHL
Cena:

1 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pilarka MSA 140 C-B, z AK 30 i AL 101 Pilarka MSA 140 C-B, z AK 30 i AL 101
Producent: STIHL
Cena:

1 899,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pilarka MSA 140 C-B, z AK 30 i AL 101 Pilarka MSA 140 C-B, z AK 30 i AL 101
Producent: STIHL
Cena:

2 479,00 zł

szt.
zobacz więcej

W swojej ofercie posiadamy pilarki spalinowe jak i zasilane przez akumulatory dla użytkowników prywatnych i również dla profesjonalistów. Piły spalinowe to funkcjonalne urządzenia które przydają się nie raz i nie dwa w każdym sezonie. Są niezbędne dla majsterkowicza, działkowca,ogrodnika... Zasilane silnikiem spalinowym urządzenia charakteryzują się duża operatywnością. Możesz zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie będzie Ci niezbędna – do lasu, sadu lub ogrodu – bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej. Pilarki przydają się i ułatwiają przygotowywanie drewna na opał, wykonywanie prac porządkowych wokół domu, ogrodu, jak również ułatwiają ścinanie gałęzi drzew. Mimo konkretnego przeznaczenia piła łańcuchowa spalinowa pomaga w wielu różnych pracach. Co najważniejsze, nie musisz być profesjonalistą, by samemu używać pilarki i dzięki niej dbać o przydomowe tereny. Piła łańcuchowa sprawdzi się, jeżeli będziesz mieć problem ze zbyt rozrośniętymi gałęziami, które zaczynają przeszkadzać. Przytniesz je w wybranym miejscu i w razie potrzeby rozdrobnisz na mniejsze części, żeby prościej pozbyć się ich z posesji. Przewrócone, powalone na posesji drzewo może być trudne do usunięcia z powodu na swojej wagi i rozmiaru. Bywa że czasem nie ma innej możliwość niż pocięcie go na mniejsze kawałki, które znacznie ułatwią porządki z tym związane. Do tego celu idealnie przyda Ci się piła motorowa, dzięki której na przykład sprawnie usuniesz z ogrodu niewielkie części drzewa, a miejsce znów będzie prezentowało się czysto i estetycznie. Wybierz model z wysokim momentem obrotowym – taka piła motorowa poradzi sobie nawet z najgrubszymi konarami. W przypadku pilarek akumulatorowych nie musisz zaprzątać sobie głowy ewentualnym brakiem zasilania albowiem w przypadku potrzeby i konieczności użycia w miejscach gdzie nie ma dostępu do zasilania wystarczy, że weźmiesz paliwo w kanister i uzupełnisz, gdy zbiornik będzie zbliżał się do rezerwy. Jest to niebywale wygodna opcja, ponieważ żadne warunki nie przerwą Twojej pracy. W zależności od mocy pilarka spalinowa łańcuchowa przyda Ci się również do przygotowania opału na zimę oraz do kominka. Drzewa lub gałęzie o różnej średnicy potniesz na równe części i ułożysz w schowku lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu jego przechowywanie będzie znacznie wygodniejsze i łatwiejsze. Piły spalinowe posiadają wiele dodatkowych funkcji. Wszelkie udogodnienia w postaci hamulca, integracji ssania oraz wiele innych wpływają na efektywność jakość i bezpieczeństwo pracy. Korzystanie z pilarek jest proste i intuicyjne. Dzięki wygodnym uchwytom urządzenia pewnie leżą w dłoniach i nie wyślizgują się podczas wykonywania cięcia.    
 Przy wyborze pilarki zwróć uwagę na akcesoria dołączone do zestawu. Niektóre piły spalinowe są dostępne w zestawach.
W naszej ofercie znajdziesz przydatne akcesoria do maszyn ogrodniczych. Użycie oryginalnych akcesoriów zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia, dzięki czemu pilarka posłuży Ci przez wiele sezonów. Akcesoria, które oferujemy zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas pracy.
Ergonomiczna konstrukcja, wzorcowa jakość i nowoczesne rozwiązania techniczne, spowodowały że pilarki łańcuchowe STIHL są najczęściej i najchętniej kupowaną marką pilarek na świecie. Od 90 lat STIHL ustanawia standardy w rozwoju pilarek łańcuchowych. STIHL oferuje różnorodne odpowiednie do wielu zastosowań pilarki: od kompaktowej pilarki do sporadycznych zastosowań aż po bardzo trwałych,mocnych i solidnych pilarek do cięcia twardego drewna o mocy 6,4 kW / 8,7 KM.
Szeroki asortyment pilarek dla użytkowników prywatnych obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do pracy w domu i ogrodzie. Nasze urządzenia charakteryzują się swoją dużą wydajność cięcia i trwałością. Ponad to posiadamy duży wybór akcesoriów dodatkowych takich jak: futerały, torby na pilarkę oraz osłony piły łańcuchowej, aby zapewnić bezpieczny transport i bezpyłowe przechowywanie, po praktyczne pudełka do przechowywania łańcuchów oraz koziołki do bezpiecznego cięcia kłód.
Pilarki takie jak MS 193 C-E z silnikiem spalinowym o mocy 1,3 kW są przez nas konsekwentnie ulepszane i dostosowywane do pracy bez zmęczenia i z dobrą wydajnością cięcia. STIHL ErgoStart, ręczna pompa paliwa i beznarzędziowe nakrętki oszczędzają siły i skracają czas potrzebny do obsługi pilarek. Prywatni użytkownicy, którzy korzystają z pilarek przez długi czas, mają możliwość skorzystania z systemu antywibracyjnego STIHL. Wibracje w punktach uchwytu zostają zauważalnie zmniejszone - dla precyzyjnego cięcia i lepszego ukrwienia w dłoniach i ramionach.
Natomiast nasze pilarki przeznaczone dla hobbystów to pierwszorzędne narzędzie do konserwacji i prac przy domu. STIHL opracował bardzo lekkie modele, takie jak pilarka spalinowa MS 150 C-E doskonała do pielęgnacji drzew i utrzymania ich w dobrym stanie i zdrowiu. Lekkie prowadzenie piły łańcuchowej pozwala na dokładne cięcie a niewielki ciężar i funkcja ErgoStart STIHL oszczędzają siły użytkownika. W celu zagwarantowania wlotu czystego powietrza do komory gaźnika, osoba pracująca ma dostęp do filtra jednym nieskomplikowanym ruchem, bez konieczności użycia narzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl