Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

IMOW® to inteligentne urządzenie samodzielnie kosi, omijają przeszkody, pokonują niewielkie wzniesienia a po rozładowaniu baterii same wracają do stacji ładującej. Wiele działań (modele C) można wykonać za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Robot koszący iMOW® zadba o doskonale wypielęgnowany trawnik. Od dziś nie muszą Państwo kosić go sami,  a zaoszczędzony w ten sposób czas można poświęcić na odpoczynek lub swoje hobby.Robot nie tylko kosi trawnik ale odpowiada za jego pielęgnację w całkowicie zautomatyzowany sposób. Za wyborem robota koszącego stoi wiele argumentów. Rzeczą, którą robot koszący zostawia przypadkowi, to jego trakt koszenia. Nie mniej jednak nawet tu przypadek jest uzależniony od pewnych schematów, dzięki którym cała powierzchnia trawnika koszona jest równomiernie. Bez zauważalnych śladów. Zawsze na tą samą długość. Wysokość cięcia możesz określić samodzielnie, za sprawą układu centralnej regulacji wysokości koszenia.
Naszego robota koszącego skonstruowaliśmy w taki sposób, aby działał nadzwyczaj ekspresowo i wydajnie. Im krótszy czas pracy robota koszącego iMOW®, tym prędzej można bez przeszkód cieszyć się skoszonym wypielęgnowanym trawnikiem.                                                                        Przykład: w optymalnych warunkach do pielęgnacji 800 m2 trawnika nasz robot koszący RMI 422 potrzebuje zaledwie 16 godzin w tygodniu, podczas gdy w pozostałym czasie trawnik należy do Ciebie! Abyś mógł z niego korzystać oraz cieszyć się nim. Praca IMOW® nie kończy się wyłącznie na koszeniu, to również nawożenie trawnika, jest to jego mocną stroną. Robot koszący iMOW® nie tylko kosi trawę, ale jednocześnie ją kultywuje. W trakcie koszenia robot rozdrabnia skoszoną trawę na mniejsze części, które pozostają na trawniku jako wartościowy nawóz. W związku z tym nie mam konieczności tracenia czasu na utylizację ściętej trawy jak i jej nawożenie. Mimo to trawnik pozostanie niesamowicie gęsty, mocny i piękny. A wszystko to za sprawą naturalnej pielęgnacji.
Niebywale łatwa obsługa:
Roboty koszące iMOW® to narzędzie zaawansowane technologicznie. Natomiast jego obsługa jest bardzo łatwa i nie trzeba być ekspertem, aby w pełni wykorzystać zakres i możliwości ich działania. Roboty posiadają intuicyjny interfejs użytkownika co sprawia że jego programowanie jest wygodne i bardzo proste, a jasny wyświetlacz LED jest doskonały do pracy zarówno w ciemności, jak i jaskrawym świetle podczas słonecznych, pogodnych dni. Modyfikacja programu jest również niebywale prosta.
Inteligencja:
W określonym oknie czasowym, tzw. czasie aktywności, robot sam podejmuje decyzję, kiedy dokończyć przerwane koszenie.Robot koszący iMOW® samodzielnie realizuje zaprogramowany plan koszenia. Przykład: Jeżeli niespodziewanie zaczyna padać deszcz, to przy uruchomionym czujniku deszczu, urządzenie wstrzymuje pracę, aby dokończyć ją w bardziej dogodnych warunkach, gdy zakończą się opady deszczu. Jednakże wystarczy przestawić próg reakcji czujnika albo całkowicie go wyłączyć i Twój robot koszący iMOW® może pracować nawet w deszczu. A dzięki połączeniu z aplikacją wszystkie modele iMOW® C sprawdzają bieżące prognozy pogody online i błyskawicznie biorą pod uwagę dane meteorologiczne w swoim planie pracy.
Elastyczność ładowania i koszenia
Czy robot będzie pracował w nocy? Jeżeli nie, to ładuje się wolniej i adekwatnie bardziej ekonomicznie, a to z kolei przedłuża żywotność baterii. W ten sposób urządzenie oszczędza nie tylko zasoby naturalne, ale również stan Twojego portfela.
Twoja kosiarka się spieszy, ponieważ ma zaplanowane jeszcze dużo pracy? W takich okolicznościach ładowanie także odbywa się szybciej.  Nawet podczas pracy robot koszący płynnie dopasowuje prędkość jazdy do warunków pracy. Zdaża się to na przykład po trafieniu na gęstą i wysoką  trawę. Porównywalnie wygląda sytuacja na terenie z wzniesieniami i pagórkami, gdzie nieocenioną pomocą jest czujnik nachylenia.
Równomierna pielęgnacja
W przypadku trawników o bardzo nietypowych kształtach może się zdarzyć, że niektóre części trawnika będą koszone rzadziej niż pozostałe. System zarządzania strefami koszenia rozwiązuje ten problem: wystarczy określić robotowi różne strefy koszenia,oraz miejsca na które ma zwracać większą uwagę. Dzięki modelom C, które są uzbrojone w czujniki GPS, strefy można nie tylko definiować, ale również zaprogramować system tak, aby ich preferowana pielęgnacja odbywała się w pożądanych godzinach.
Duże bezpieczeństwo.
Robot koszący iMOW® posiadają liczne czujniki: gdy tylko ktoś spróbuje go ponieść zatrzymuje się. Dodatkowo posiada opcję blokady PIN. Robot można ustawić w taki sposób, że obsługa będzie możliwa wyłącznie po wprowadzeniu kodu PIN. W modelach C system za alarmuje Cię w przypadku próby kradzieży wysyłając maila lub SMS, zaś darmowa aplikacja iMOW® umożliwi Ci łatwo zlokalizować urządzenie za pomocą smartfona lub tabletu.
Optymalne koszenie
Różne modele koszenia krawędzi trawnika pozwalają uzyskać optymalne efekty koszenia. Wszystko możesz zdefiniować i zaplanować, nawet drogę powrotu: wyłącznie od Twojej decyzji zależy, czy robot koszący iMOW® ma po skończonej pracy wracać wzdłuż pętli ograniczającej do stacji ładującej, czy zmierzać do niej innymi ścieżkami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl